img

Зрители скочиха на „Диви и красиви“: С всеки епизод има градация на тъпотията, олигофренията и тн

/
/
/
351 Views

Първите епизоди на любовното риалити „Диви и красиви” по Нова телевизия вече разбудиха сериозни спорове.

Има фенове, които харесват всичко, но има и зрители, които имат критики не само към съдържанието на шоуто, а даже и към техническото му изпълнение.

Звукът се оказва проблематичен за доста зрители.

„Как може да не се чува нищо в тези хамбари.Чува се всичко друго,но не и диалога.При толкова мастити продуценти и телевизии да е такова качеството”, гласи един от коментарите. Други пък се ядосват, че няма субтитри за част от заглушените реплики, както има в други формати.

Водещата Маги Томова също е подложена на критики, най-вече с припомняне на издънките ѝ в „Ергенът”. Засега обаче тя май печели повече симпатии, от Ивка Бейби, която водеше дебютния сезон на „Диви и красиви”, който се излъчваше само в YouTube.

Основните и най-сериозни нападки са към мъжете, които участват в шоуто. Коментарите за тях са красноречиви:

„Изключително интересно предаване, с всеки епизод има градация на тъпотията, олигофренията и тн. Как от 7 „мъже“ има 2ма адекватни за сега, другите са под всякаква критика, единия е битов алкохолик, другия е псевдо рапър и някакъв секс фетишист.”

„Мъжете са мега криндж…. Как са ги избрали такива образи”

„Концепцията супер, амаа… да бяхте подбрали мъже с повече от 2 мозъчни клетки.”

Особено болезнена е констатацията, че един от участниците е на 33, безработен, но иначе си търси жена в национален ефир.

Коментирай чрез Фейсбук
Сподели новината

Публикувай коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

It is main inner container footer text