img

Йорданка Христова се влюби в Енрике, наполовина кубинец

/
/
/
960 Views

Голямата звезда на българската естрада Йорданка Христова се влюби в Енрике Диаз от Хасково, разбра ТГР.

 Осемгодишният дългокос красавец с екзотични черти се качи на сцената в зала „Дружба”, за да поднесе букет на звездата. Още там Христова възкликна „Господи, колко си красив” и го прегърна и целуна. Закачката между двамата продължи и в гримьорната след концерта, когато момчето, заедно с майка си Екатерина Чуховска, се нареди за снимки и автографи, пише Марица Хасково.

Данчето веднага съзря малчугана и го извика при себе си, като го запрегръща и разцелува. То й обясни, че баща му е кубинец. Това съвсем заплени изпълнителката, която обича до полуда кубинската култура и музика.

И двамата родители на момчето, което е второкласник в „ОУ „Иван Рилски” в Хасково, са танцьори, и то на латино танци. Данчето им обясни, че Куба е любимата й страна след България и има много приятел там. Ходила съм хиляди пъти в Куба, добави, тя докато се снимаше за спомен с Енрике.

Йорданка Христова се влюби в Енрике, наполовина кубинец


Марица

Коментирай чрез Фейсбук
Сподели новината

Публикувай коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

It is main inner container footer text